Karta kredytowa STANDARD BGŻ BNP Paribas

BGŻ BNP Paribas

Sprawdź całą ofertę on-line

BGŻ BNP Paribas
Nowoczesny instrument płatniczy jakim jest Karta kredytowa Banku BGŻ umożliwi Ci swobodny dostęp do Twego, przez 56 dni nieoprocentowanego, kredytu odnawialnego. Nie musisz również wraz z kartą zakładać konta w Banku BGŻ. Bądź gotowy na nieprzewidziane wydatki!
Najważniejsze parametry BGŻ BNP Paribas:
Wysokość limitu karty kredytowej [PLN]:
Okres bezodsetkowy: 56 dni
Typy kart: MasterCard
Opłata za Transakcję bezgotówkową: 0 PLN
Wiek kredytobiorcy:
Minimalny wymagany dochód:
Opłata za transakcje gotówkowe: 3% min 7 PLN
Opłata za przelew z Karty: 3% min 5 PLN
Ubezpieczenia: Pakiet Bezpieczeństwa - 0 PLN
Ubezpieczenie spłaty zadłużenia - 0.30 %
Opłata za wydanie karty:
Opłata za używanie karty:
Karta bezdotykowa payWave::
Opłata za wznowienie karty:
Karta bezdotykowa PayPass:
Wypłaty z bankomatów za granicą:
Oprocentowanie transakcji:
Dodaj własną opinię o BGŻ BNP Paribas, pomoże to w podjęciu decyzji innym lub jeśli masz pytania bądź wątpliwości odnośnie danego produktu finansowego, możesz poniżej zadać pytanie do innych użytkowników serwisu lub kredytobiorców.
Wasze opinie i komentarze
Autor: MArcin
Na ogół nie lubię korzystać z ofert bankowych, bo obawiam się kruczków w umowie. Jednak potrzebowałem od czasu do czasu małych pożyczek np. z powodu, że nie wystarcza do pierwszego. Najlepszą ofertą na rynku okazała się karta kredytowa z banku BGŻ. Niska opłata roczna za korzystanie z karty, 56 dni do spłaty do również jedna z najdłuższych (jak i nie najdłuższa) z dostępnych okresów. Niski koszt ubezpieczenia też do mnie przemawia, płacić nią w sklepie można bez żadnych prowizji. Ja myślę, że jak ktoś szuka oszczędności to wybierze właśnie tę kartę, ponieważ się opłaca.
Autor: ABC
Okres bezodsetkowy na kartach Banku BGŻ jest jednym z wyższych na polskim rynku bankowych. Reszta natomiast warunków karty kredytowych Banku BGŻ nie odbiega od normy. Oprocentowanie karty na poziomie około 20 procent, dodatkowe ubezpieczenia karty kredytowej, ale w przypadku tej karty placi się ułamki procent od sum transakcji na karcie kredytowej. Często w bankach konkurencyjnych stosuje sie stałą opłatę ubezpieczenia karty i przekracza ona 5 złotych. W tym bnku im więsej zrobisz transakcji za większą kwotę odpowiednio zapłacisz więcej za obsługę ubezpieczeniową karty kredytowej BGŻ.
Autor: Rokasa
Kartę kredytową BGŻ można traktować jako dodatkową, choćby z jednego powodu, że bank ten wydaje typ karty MasterCard. Najwięcej wydaje się kart kredytowych VISA, więc w przypadku nie czytania przez terminal obsługujący płatność kartami płatniczymi kart typu VISA można posiłkować się karta typu MasterCard. W tym banku termin spłaty jest wydłużony do 56 dni bez odsetek co też czyni tą kartę kredytową jako atrakcyjną. W przypadku karty kredytowej GOLD BGŻ opłata wynosi do 60 złotych, co dla zasobniejszych ludzi nie jest wygórowaną opłatą na tle innych banków.
Autor: czarek
Gold karta kredytowa Banku Gospodarki Żywnościowej wydawana w ramach grupy MasterCard to bardzo ciekawa oferta, opłata za Gold nie jest wygórowana, bywają znacznie droższe takie karty kredytowe z wyższej półki, a że MasterCard to nie oznacza, ze gorsza, bo jest to organizacja taka sama jak Visa tylko konkurencyjna na rynku kart płatniczych. Tak samo jak karta Visa MasterCard jest uznawana na całym świecie tak samo, również w Polsce. 
Dodaj opinię, komentarz, pytanie
Autor:
Treść:

Uwaga: Komentarz ukaże się po moderacji. Nie ma potrzeby ponownego wysyłania komentarza.